Medytacja i przyciąganie pieniędzy

Każdy z nas powinien znaleźć codziennie chwilę dla samego siebie, w końcu życie na zasadzie samej pracy i rozwoju w końcu nas wykończy, lub wprowadzi nas w taki stan, że zupełnie nie będziemy wiedzieć jak mamy pracować żeby zarabiać więcej.

Ludzie zazwyczaj żyjący na średnim szczeblu, będą nam mówić o ciężkiej pracy, jednak zastanówmy się czemu mamy w ogóle pracować ciężko, przecież czasem wystarczy ruszyć głową i nieco pomyśleć, a nie będziemy w stanie racjonalnie myśleć, jeśli nie damy sobie chwili na regenerację naszego umysłu. 

Mózg najlepiej odpoczywa na świeżym powietrzu, ponieważ jest on wtedy dotleniony, a cisza jest w stanie regenerować nasze nerwy, a nawet rozluźnić nasze mięśnie, więc dzięki temu nie musimy się martwić, że coś zakłóca naszą pracę. 

Doskonałym pomysłem może być medytacja i jeśli codziennie nie mamy możliwości spędzenia wolnej chwili w ten sposób, może powinniśmy zastanowić się nad kontemplacją chociaż dwa razy w tygodniu, z pewnością nie zaszkodzi, a jedynie może nam pomóc.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak nad sobą pracować