Stabilizacja i finanse

Kiedy mówimy o stabilizacji? Zazwyczaj są to sytuacje w których nie musimy pracować, lub nasza praca jest na tyle pewna, że nie musimy się martwić o zarobki i o to, czy za kilka dni nie wydarzy się coś co będzie nas martwić. 

Jednak większość ludzi w tym momencie nie czuje się stabilnie, nawet jeśli posiada na koncie tak dużą ilość pieniędzy. Czym jest to spowodowane? 

Niestety jest to zależne od zaburzenia przepływu energii przez nasze czakry, a za sytuację w biznesie i finansach odpowiada pierwsza czakra, znajdująca się w najniższym punkcie kręgosłupa, a jest to czakra podstawy. 

Jeśli więc będziemy chcieli nieco nad nią popracować, doskonałym wyborem będzie znalezienie informacji jak to robić żeby efekty i rezultaty były zadowalające, są to w końcu czakry ziemi, ponieważ wielokrotnie praktyki starszych ludności udowadniały nam, że medytacja to niesamowicie ważny aspekt w życiu człowieka, który chce czuć stabilizację i pozytywną energię z każdej strony, więc powinniśmy chociaż spróbować swoich sił.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Medytacja i przyciąganie pieniędzy

Jak nad sobą pracować